NEKOMPROMISNÍ KVALITA, PRVOTŘÍDNÍ ZPRACOVÁNÍ, BEZCHYBNÝ PROVOZ.

Fotovoltaické panely z řady VITOVOLT 300
patří mezi nejlepší solární zařízení na trhu. Díky přísným testům kvality jsou zárukou rychlé návratnosti investice do této technologie.

Kontrolovaná kvalita od firmy Viessmann – bezpečná investice a zaručená účinnost

Souhrn všech kvalitních komponentů znamená kvalitu produktu. Viessmann zajišťuje standardizovanými schvalovacími procesy nejvyšší účinnost a hospodárnost svých produktů. Fotovoltaické panely Vitovolt se vyznačují použitím kvalitních značkových součástí pro optimální ochranu, výbornou reakci při slabém osvitu a velmi slabé opotřebení.

Třídění zajišťuje konstantní kvalitu článků
Panely Vitovolt se skládají z monokrystalických křemíkových článků. Už při výrobě se dbá na precizní postupy s nejmenšími odchylkami. Dodatečné třídění a kontrola článků zaručuje i při nižších hodnotách osvitu, například během nízké oblačnosti, pouze malé ztráty účinnosti.

Antireflexní povlak pro nejvyšší solární výtěžky
S kvalitou krycího skla stojí a padá výkonnost fotovoltaického panelu. Viessmann využívá mimořádně propustné sklo pro konstantně vysoké výtěžky. Nízký obsah železa a antireflexní povlak snižují absorpci dopadajícího slunečního záření.

Spolehlivá ochrana článků
Trvalá ochrana článků je předpokladem pro dlouhou životnost panelu Vitovolt. K tomu používá Viessmann fólie z ethylen-vinyl-acetátu (EVA) s vynikající odolností vůči teplu a stárnutí.

Korozivzdorný hliníkový rám
Panely Vitovolt se skládají z plně hliníkového rámu. Zaoblené rohy poskytují větší stabilitu a odolnost proti zkroucení.

Odolné těsnění
Velmi kvalitní těsnicí materiály s velmi odolným lepením odpuzují nečistoty a vlhkost. Navíc jsou UV stabilní a odolávají i kolísání teplot tím, že vyrovnávají bez napětí roztažnost vzájemně spojených komponent a materiálů.

Hliníkový rám

Krycí sklo s nízkým obsahem železa

Horní EVA - fólie
(EVA = Ethylen - Vinyl - Acetat)

Křemíkový článek

Spodní EVA - fólie

Fólie na zadní straně

Souhrn všech kvalitních komponentů znamená
kvalitu produktu

Viessmann zajišťuje standardizovanými schvalovacími procesy nejvyšší účinnost a hospodárnost svých produktů. Fotovoltaické panely Vitovolt se vyznačují použitím kvalitních značkových součástí pro optimální ochranu, výbornou reakci při slabém osvitu a velmi nízké opotřebení.

Nejvyšší efektivita zajistí nejrychlejší návratnost 
Investice do fotovoltaických panelů řady Vitovolt 300 je díky velkému výnosu, možnosti propojení s dalšími zařízeními s možností ještě větší úspory a rovněž i dotacím v rámci programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM návratnou investicí, která zákazníky posune o značný krok blíže k energetické soběstačnosti.

Více než 105 let tradice
rodinné firmy 

Přes 105 let společnost Viessmann udává tempo inovací v oblasti topné techniky a nyní i efektivních energetických systémů využívajících solární energii. Nová řada fotovoltaických panelů je odrazem bezkonkurenčního technologického vývoje se silným zázemím rodinné firmy.

Unikátní technologie, precizní provedení a moderní design

Výrobky Viessmann vynikají před ostatními nekompromisní kvalitou a německou precizností, která zákazníkům garantuje spolehlivý a efektivní provoz a záruku produktu na 15 let. Navíc účinnost panelů ani po 25 letech provozu nikterak dramaticky neklesá a vykazuje výkon až 84,8 %.

Integrujte všechny Viessmann systémy a vaší chytrou domácnost do nové platformy
a jedné mobilní aplikace ViCare.

Rozhraní ONE BASE je nový ucelený ekosystém mnoha zařízení Viessmann, která díky inteligentnímu řízení spolupracují na energetických úsporách. Díky mobilní aplikaci navíc máte úspory neustále pod kontrolou. Nezávislost na veřejné síti není jen přáním zákazníků, ale stává se skutečností.