NEKOMPROMISNÍ KVALITA, PRVOTŘÍDNÍ ZPRACOVÁNÍ, BEZCHYBNÝ PROVOZ.

Fotovoltaické panely z řady VITOVOLT 300
patří mezi nejlepší solární zařízení na trhu. Díky přísným testům kvality jsou zárukou rychlé návratnosti investice do této technologie.

Montáž fotovoltaických panelů po celé ČR

Nabízíme montáž fotovoltaických panelů po celé České republice. Síť lokálních partnerů Viessmann pokrývá celé území ČR a pomůže vám s realizací FVE panelů, ať už bydlíte v Praze, Plzni, Brně, Ostravě nebo jiné lokalitě. Kontaktujte nás a nechte si poradit při výběru fotovoltaických panelů.

Fotovoltaické systémy Viessmann jsou komplexním řešením pro využití sluneční energie.
Nabízejí vysokou účinnost, nekompromisní kvalitu a atraktivní design. Vhodné jsou pro použití na rodinných a bytových domech i obchodních a průmyslových objektech.

Německá firma Viessmann je tradičním výrobcem topných i chladících systémů, který sází na preciznost a 100letou historii společnosti. Právě díky technologické vyspělosti výroby významně přispívá k udržitelnému zacházení s energetickými zdroji v globálním měřítku.

Časté dotazy

Jak dimenzovat FVE elektrárnu?

Fotovoltaická elektrárna je zařízení, které přeměňuje sluneční záření na elektřinu. Aby bylo zajištěno, že fotovoltaika bude vhodně fungovat a poskytovat potřebný výkon, je nutné ji správně dimenzovat. Proč je to důležité? Jaké jsou základní principy systému, jak spočítat potřebný výkon pro pokrytí energetických potřeb a jak zjistit návratnost investice?

Kolik energie vyrobí solární panel?

Fotovoltaické elektrárny zažívají obrovský rozmach a již neplatí univerzální doporučení pro sklon a orientaci střechy. Díky pokroku technologií dokáží zkušené firmy postavit efektivní solární elektrárnu prakticky na jakékoliv střeše. Jak funguje fotovoltaický panel? Co ovlivňuje výkon fve? Kolik energie panel vyrobí?

Lze pořídit dotace na fotovoltaiku?

O dotace na domácí solární fotovoltaickou elektrárnu propojenou s distribuční soustavou můžete žádat ve dvou programech: Nová zelená úsporám, nebo Nová zelená úsporám Light určená pro nízkopříjmové rodiny. Jaké jsou podmínky pro získání dotace se dočtete právě zde.